Dostęp do materiałów sportowych przez rok za opłatę z góry w podanej wysokości (z VAT). Ulega automatycznemu przedłużeniu co roku za obowiązującą wówczas standardową cenę roczną, chyba że zostanie wcześniej anulowany. Minimalny okres 12 miesięcy obowiązuje w ciągu pierwszego roku od daty płatności i w każdym roku przedłużenia. Dostęp do wszystkich treści na Eurosport Player.

89 zł

ABONAMENT ROCZNY

za rok z góry

Oglądaj Eurosport gdziekolwiek jesteś

ABONAMENT MIESIĘCZNY

Podana cena zawiera VAT. Minimalny okres wynosi 1 miesiąc. Ulega automatycznemu przedłużeniu co miesiąc za tę samą cenę, chyba że zostanie wcześniej anulowany. Dostęp do wszystkich treści na Eurosport Player.

Śledź na bieżąco najciekawsze wydarzenia ze świata sportu, oglądając transmisje z meczów piłkarskiego Pucharu Niemiec, tenisowego Wielkiego Szlema, wyścigów kolarskich, rywalizacji w sportach zimowych i motorowych oraz wielu innych wydarzeń.

15 zł

miesięcznie

PAKIET

KONTO

PŁATNOŚĆ

ABONAMENT ROCZNY

Dostęp do materiałów sportowych przez rok za określoną cenę płatną co miesiąc przez 12 miesięcy (cena całkowita: 108 zł). Co roku ulega automatycznemu przedłużeniu; opłata w miesięcznych ratach w wysokości obowiązującej w danym momencie standardowej ceny za abonament roczny (płatny w ratach), chyba że zostanie anulowany przed przedłużeniem. Minimalny okres 12 miesięcy ma zastosowanie w ciągu pierwszego roku od daty pierwszej płatności i w każdym roku przedłużenia. Wszystkie ceny zawierają VAT. Dostęp do wszystkich treści na Eurosport Player.

9 zł 

miesięcznie przez 12 miesięcy

SNOOKER

SPORTY ZIMOWE

I WIELE INNYCH

Nie przegap również transmisji z czołowych wydarzeń w innych dyscyplinach takich jak kolarstwo, piłka nożna, tenis i wiele innych

HOME NATIONS SERIES


TURNIEJE MASTERS


MISTRZOSTWA ŚWIATA

SKOKI NARCIARSKIE


BIEGI NARCIARSKIE


BIATHLON


NARCIARSTWO ALPEJSKIE

PUCHAR NIEMIEC


TENISOWY WIELKI SZLEM


KOLARSKI WORLD TOUR


FORMULA E

© COPYRIGHT 2019 EUROSPORT PLAYER. ALL RIGHTS RESERVED.