PAKIET

KONTO

PŁATNOŚĆ

Oglądaj Eurosport gdziekolwiek jesteś

Śledź na bieżąco najciekawsze wydarzenia ze świata sportu, oglądając transmisje z meczów piłkarskiego Pucharu Niemiec, tenisowego Wielkiego Szlema, wyścigów kolarskich, rywalizacji w sportach zimowych i motorowych oraz wielu innych wydarzeń.

ABONAMENT ROCZNY

ABONAMENT MIESIĘCZNY

ABONAMENT ROCZNY

9 zł 

15 zł

89 zł

miesięcznie przez 12 miesięcy

miesięcznie

za rok z góry

Dostęp do materiałów sportowych przez rok za opłatę z góry w podanej wysokości (z VAT). Ulega automatycznemu przedłużeniu co roku za obowiązującą wówczas standardową cenę roczną, chyba że zostanie wcześniej anulowany. Minimalny okres 12 miesięcy obowiązuje w ciągu pierwszego roku od daty płatności i w każdym roku przedłużenia. Dostęp do wszystkich treści na Eurosport Player.

Dostęp do materiałów sportowych przez rok za określoną cenę płatną co miesiąc przez 12 miesięcy (cena całkowita: 108 zł). Co roku ulega automatycznemu przedłużeniu; opłata w miesięcznych ratach w wysokości obowiązującej w danym momencie standardowej ceny za abonament roczny (płatny w ratach), chyba że zostanie anulowany przed przedłużeniem. Minimalny okres 12 miesięcy ma zastosowanie w ciągu pierwszego roku od daty pierwszej płatności i w każdym roku przedłużenia. Wszystkie ceny zawierają VAT. Dostęp do wszystkich treści na Eurosport Player.

Podana cena zawiera VAT. Minimalny okres wynosi 1 miesiąc. Ulega automatycznemu przedłużeniu co miesiąc za tę samą cenę, chyba że zostanie wcześniej anulowany. Dostęp do wszystkich treści na Eurosport Player.

Nie przegap również transmisji z czołowych wydarzeń w innych dyscyplinach takich jak kolarstwo, piłka nożna, tenis i wiele innych

SPORTY ZIMOWE

SKOKI NARCIARSKIE


BIEGI NARCIARSKIE


BIATHLON


NARCIARSTWO ALPEJSKIE

SNOOKER

HOME NATIONS SERIES


TURNIEJE MASTERS


MISTRZOSTWA ŚWIATA

I WIELE INNYCH

PUCHAR NIEMIEC


TENISOWY WIELKI SZLEM


KOLARSKI WORLD TOUR


FORMULA E

© COPYRIGHT 2019 EUROSPORT PLAYER. ALL RIGHTS RESERVED.